#Свобода
#Демократія
#Нетворкінг

Про конференцію

Ми несемо на конференцію:
 • живий досвід
 • нові стандарти вільної освіти.
 • актуальні висновки
 • осмислення і структуризацію процесів

Україна іде шляхом демократизації всіх сфер: медицини, державного устрою, освіти. За останні 10 років виникло більше 200 проектів (шкіл, таборів, клубів тощо) у царині альтернативної освіти.

Демократію неможливо пояснити, її треба прожити і відчути. Тиждень серед людей, які визначилися зі своїм шляхом, які поважають право дітей на аналогічне самовизначення - це точка неповернення. Ваше життя не буде таким, як раніше. Або для вас настане час змін, або ви змушені будете брехати самому собі і ховатися від очевидного.

Поділитися на Facebook

Читати більше

Чому IDEC@EUDEC?

Діліться своїм досвідом з тими, хто дійсно переймається розвитком освіти у своїх країнах!

Надихайтесь спілкуванням із творчими професіоналами та провідними спікерами!

Станьте частиною міжнародної спільноти, зустірівши нових неймовірних друзів зі всього світу.

IDEC@EUDEC в Україні:

0 країн-учасниць
0 потоків програми
0 учасників
0 лекцій, мастер класів,
дискусій

Програма конференції

Конференція відбуватиметься в два етапи: 2-3 серпня – Київ; 4-9 серпня – Вінниця. Як відомо, всі учасники конференції IDEC / EUDEC відіграють важливу роль у наповненні програми, тому будь-які ініціативи та ідеї учасників завжди заохочуються та радо приймаються.

Програма у Києві

Програма у Вінниці

Наші спікери

Виконавчий директор і вчитель музики в школі Самерхіл в графстві Саффолк, Великобританія.

Спікер: Генрі Редхед | Speaks in Vinnytsya and Kyiv

Онук творця легендарної англійської школи «Самерхіл», яка у 2021 році святкуватиме своє 100-річчя. Основний принцип, на якому ґрунтується навчання в школі, – становлення дитини як цілісної особистості. А отже, соціальний та емоційний розвиток – невід’ємна частина шкільного життя. На думку творців школи, мета освіти, та й життя взагалі, – отримувати радість від роботи і бути щасливим.

Генрі Редхед особливий доповідач зі школи «Самерхіл», бо може розповісти про школу з трьох різних поглядів: по-перше, як учень, бо навчався у школі з 3 до 16 років; по-друге, як вчитель, бо впродовж двадцяти років займався викладанням музики у «Самерхілі»; і, по-третє, як помічник директора, бо разом зі своєю мамою Зої Редхед та братом Уільямом Редхедом зараз керує школою. Впевнені, що слухачі зможуть відкрити для себе містера Редхеда й в інших цікавих іпостасях.

Читати більше
Старший науковий співробітник Інституту навчальних стратегій (США).

Спікер: Тоні Вагнер | Speaks in Vinnytsya

Тоні Вагнер – всесвітньо відомий експерт у сфері освіти, старший науковий співробітник Інституту навчальних стратегій, заснованого у 2015 році. Впродовж двадцяти років обіймав різні посади в Гарвардському університеті: резидент Гарвардської лабораторії інновацій, науковий співробітник Центру інноваційних освітніх програм при Гарвардському університеті та засновник-співдиректор групи Change Leadership Group при Гарвардській вищій школі освіти.

До Гарварду Тоні дванадцять років працював вчителем старших класів, директором середньої школи, професором у педагогічному університеті. Також був засновником та виконавчим директором громадської організації "Освітяни за соціальну відповідальність".

Тоні Вагнер – популярний доповідач національних та міжнародних конференцій. Він є автором багатьох статей та шести книг. З яких українською мовою вже видано дві: «Мистецтво навчати» («Наш Формат», 2017) та «Створення інноваторів. Як виховати молодь, яка змінить світ» («K.Fund», 2018).

Як же пощастить тим, хто вже має ці книги у своїй домашній бібліотеці і відвідає конференцію. Крім безцінного спілкування з Тоні ви зможете отримати ще й автограф!

Читати більше
Світовий першопроходець демократичної освіти з Ізраїлю

Спікер: Яков Гехт | Speaks in Vinnytsya and Kyiv

Яков Гехт – всесвітньовідомий лідер та популяризатор демократичної освіти як важливого компонента необхідних суспільних змін. У 1987 році Яков заснував демократичну школу в Хадері (Ізраїль). Це була перша школа у світі, яка назвала себе демократичною. На хвилі успіху цієї першої школи Яков заснував мережу демократичних шкіл у всім Ізраїлі. Саме Яков Гехт у 1993 році скликав першу Міжнародну конференцію демократичної освіти (IDEC), яка стала щорічною і продовжує поєднувати людей, школи та організації.

Згодом Яков заснував Інститут демократичної освіти, основною метою діяльності якого стали зміни в державних школах шляхом запровадження принципів демократичної освіти. На базі інституту було відкрито факультет для підготовки вчителів в парадигмі демократичної освіти. Яков очолював Інститут з 1995 по 2010 рік. З 2010 року він – співзасновник організації «Education Cities», яка займається винесенням навчання за межі класів і пропагує трансформацію освітніх систем у провідний інструмент розвитку громад, в яких вони існують. «Маркер» – найбільший ізраїльський економічний журнал – назвав Якова Гехта в числі десяти найвпливовіших людей в соціальній та освітній сфері Ізраїлю. І це дійсно так. Адже він домігся, щоб демократичні школи в Ізраїлі отримували державне фінансування!

Читати більше
Засновник та директор AERO (Організації ресурсів альтернативної освіти)

Спікер: Джері Мінц | Speaks in Vinnytsya and Kyiv

Уже понад 30 років Джері Мінц є провідником руху альтернативних шкіл у світі. Крім того, що він сімнадцять років пропрацював директором державної та незалежної альтернативної школи, він також допоміг заснувати понад п’ятдесят альтернативних шкіл та організації. Він читав лекції та надавав консультації з питань демократичної освіти в понад двадцяти п’яти країнах світу.

В 1989 році він заснував AERO (Організація ресурсів альтернативної освіти) і дотепер є її директором. Також Джері є одним із засновників Міжнародної конференції демократичної освіти (IDEC).

Неодноразово з’являвся в радіо та телеефірі. Його статті, коментарі, огляди друкуються в провідних американських періодичних виданнях та освітніх антологіях. Джері Мінц став головним редактором кількох видань, які стосуються освітніх альтернатив та автором книги «Ніяких домашніх завдань і перерва триває весь день: як запровадити свободу та демократію в освіті».

Читати більше
Керівник вільної школи Tokyo Shure та Університету Shure. Організатор Міжнародної конференції демократичної освіти в Японії.

Спікер: Каґекі Асакура | Speaks in Vinnytsya

Каґекі Асакура одночасно і практикує, і досліджує демократичну освіту. Він працював у найпершій вільній демократичній школі Японії і заснував найперший Японський демократичний університет – Університет Shure. Він декан цього університету. Каґекі Асакура є активним учасником IDEC уже понад двадцять років. Він веде дослідження в галузі демократичної освіти, історії освіти в цілому та молодіжної культури. Ще Каґекі провідний спеціаліст із «себе-знавства», науки про індивідуальне самопізнання.

Британський викладач державної школи, директор, шкільний істпектор, радник Ради Європи з питань освіти для демократичного громадянства

Спікер: Дері Ханам | Speaks in Kyiv

Дері був призначений інспектором у школі «Самерхіл» в той час, коли уряд намагався закрити її, і допоміг школі вистояти. Він надавав допомогу демократичним школам в Нідерландах, Данії та Німеччині, коли вони переживали скрутні часи. Дері здобув ступінь бакалавра в галузі освіти у Оксфордському університеті та ступінь магістра в Ексетерському університеті.

Він був консультантом, дослідником, радником Ради Європи й уряді Великої Британії та інших країн. Виступав у Сасекському університеті та читав лекції у Лондонському університеті на тему демократичної освіти та участі дітей у прийнятті рішень.

Дері Ханам дослідив і відзвітував урядові Великої Британії, що запровадження демократичних принципів та причетність дітей до важливих шкільних рішень має позитивні наслідки. Цей документ відомий під назвою «Звіт Ханама» вже неодноразово цитувався в інших важливих дослідженнях та звітах.

Читати більше
Засновник школи «Фенікс» у Фінляндії, освітніх центрів для вуличних дітей у Пакистані та ініціатор створення Міжнародної школи вирішення глобальних викликів

Спікер: Марко Коскінен | Speaks in Vinnytsya and Kyiv

Марко зацікавився необхідністю змін в освітній системі після прочитання книги про «Самерхіл» близько 25 років тому. Він поступив до Гельсінського університету на педагогіку з метою вплинути на спосіб підготовки вчителів. Не минуло й півроку і він ініціював проект, який, врешті, став альтернативною програмою підготовки вчителів в університеті. Марко починає відвідувати різноманітні демократичні школи по всьому світі, щоб збагатитись досвідом і заснувати власну школу в Фінляднії.

В 2005 році він відкриває першу фінську демократичну школу, яку називає «Школа Фенікс» (Feeniks-koulu). Це був невеликий експериментальний проект, який працював три роки, протягом яких Марко отримав багато запитів від людей з усіх куточків Фінляндії: його запитували про можливість приєднатися до школи в режимі он-лайн. Тож з 2009 року Марко зайнявся втіленням нового проекту в життя і з 2011 року дотепер працює «Онлайн школа Фенікс».

In 2016 Marko hosted the IDEC@EUDEC conference in Finland. During the preparations for the conference Marko started a school/learning center in Pakistan together with a local STEP-organization aimed for the slum area children who don’t have access to schools or education. In June 2016 Marko and the STEP-organization started the second center and now they’re planning a third one. The centers are open in the evenings, since many of the children need to work during day time. There are laptop computers with good Internet connection available for the students so they can teach themselves in small groups. In both centers there is one voluntary teacher/tutor who helps the students to get started.

В 2016 році Марко Коскінен очолив команду організаторів Міжнародної конференції демократичної освіти (IDEC) у Фінляндії. Готуючи конференцію, Марко познайомився із вчителем з Пакистану, що займався навчанням дітей, які через крайню бідність не мали можливості відвідувати школу. Марко організував відкриття навчальних центрів для цих дітей. На даний момент їх уже три. Вони працюють вечорами, оскільки вдень дітям потрібно працювати. Діти навчаються за ноутбуками у невеличких групах. У кожному центрі їм допомагає один учитель. Марко посійно знаходить кошти для підтримки цих проектів. Ми прагнемо, аби наше суспільство було демократичним. Та демократія це і свобода, і відповідальність. Марко Коскінен – людина, яка показує, що межі своєї відповідальності можна розширювати. А з ними – і межі своєї свободи.

Читати більше
засновники трьох шкіл по моделі Садбері, співробітники цих шкіл з 18-річним стажем і батьки трьох дітей-випускників.

Спікери: Пітер і Крістел Харткамп | Speaks in Kyiv and Vinnytsya

Пошук альтернативних шляхів у освіті для Пітера і Крістел розпочався в 1998 році. Вони щойно повернулись в Нідерланди з Оману. Їхня старша восьмирічна донька пішла в школу. Невдовзі батьки помітили, що у неї депресія щоразу наприкінці канікулів. Почувши від своєї доньки, що вона краще помре, ніж піде в школу, Пітер глибоко занурився у вивчення питань освіти, законодавства в сфері освіти і прав людини. Пітер і Крістел заснували школу по моделі Садбері, де немає ні вчителів, ні екзаменів, ні уроків, ні оцінок.

Пітер — активний учасник Ради Європейської Демократичної Освітньої Спільноти (EUDEC) і автор книги "Beyond Coersive Education" (2016) , яку нещодавно було перекладено російською мовою і найближчим часом буде видано в друкованому вигляді.

Зараз діти Пітера і Крістел вже дорослі, а самі вони до цих пір працюють в школі Садбері в Хардервіку. Захистивши кандидатську по геології, Крістел працювала в нафтовій промисловості до 2003 року, коли вони з чоловіком відкрили свою першу школу в Сусті. Розуміючи недоліки існуючих теорій навчання, Крістел розпочала роботу над другою дисертацією, вивчаючи наукову основу для самоспрямованої форми навчання.

Пітер і Крістел публікують свій досвід, консультують активістів, які прагнуть привнести модель Садбері в свої школи, регулярно читають лекції і виступають спікерами на подіях міжнародного рівня, присвяченим питанням альтернативної освіти.

Читати більше
Відома в Україні та за її межами філософ, методолог підтримуючих професій. Практика в сфері психотерапії, коучинга, фасилітації, медіації, навчання дорослих.

Спікер: Анна Валенса | Speaks in Vinnytsya

Анна буде говорити з нами на IDEC-EUDEC про еволюцію зрілості, про те, як ми «залишаємось собою» все наше життя, навіть цього не підозрюючи... Мова піде про дорослішання дорослих, основні етапи становлення «собою» і про те, як це суб`єктивно відчувається і об`єктивно виглядає в різних вікових категоріях (фізичних і психологічних ): в дитинстві, юності, дорослості, зрілому віці.

Які потреби, бажання, інтереси і цінності спонукають нас, поки ми зростаємо? Як це впливає на поведінку і стосунки дітей і дорослих? Що ми усвідомлюємо і чого ми не помічаємо через «вікові» особливості? Кожний етап дорослішання містить особливі ключі того, ким ми є. Батьки, вчителі та керівники дорослішають поряд і разом зі своїми дітьми, учнями і співробітниками. Це захоплююча подорож і великий життєвий виклик одночасно!

Анна — дивовижний спікер; слухаючи її, ви будете з посмішкою впізнавати себе, свої звички і прояви, які вона підмітила. Анна допомагає багатьом організаціям, у тому числі з освітньої сфери, усвідомити себе як систему, вибудувати стратегію ненасильницької комунікації та групової роботи, що надихає, в командах, організаціях і навіть в сім`ях.

Ми дуже рекомендуємо дослухатись до її виступу про моделі батьківства, стилі навчання і керування. Досвід нашого співробітництва в минулому показує, що взаємодія з Анною відкриває очі на чимало, здавалося б, очевидних речей в навколишньому нас соціумі і виявляється для багатьох не просто корисною, а й цілющою у вирішенні питань з собою та оточуючими.

Читати більше
Засновник і вчитель дуже самобутньої, яскравої і відомої в Україні школи «БеркоШко».

Спікер: Валентина Мержиєвська | Speaks in Vinnytsya

Школа камерна, в ній лише 2 класи, але радіус розповсюдження ідей, традицій, принципів і методик «БеркоШко» по Україні є дуже великим. «БеркоШко» не набирає нові класи, склад дітей майже не змінюється, хоча завжди є черга бажаючих приєднатись до проєкту. Чому? Оскільки, за словами Валентини, ощасливити своїми силами можна максимум 200-250 дітей, і для цього доведеться віддати неймовірну кількість ресурсу. А можна вибрати інший шлях — надихнути педагогів і батьків по всій країни створювати авторські школи, дружні до дитини, і отримати замість арифметичної геометричну прогресію щасливих, вільних дітей.

Валентина бережно збирає досвід «БеркоШко», систематизує і структурує його, щоб максимально допомогти початківцям-альтернативщикам створювати і розвивати власні проєкти; записує вебінари, створює навчальні курси, пише книги та їздить країною з семінарами. Десятки альтернативних шкіл, таборів і позашкільних освітніх проектів були створені завдяки імпульсу, отриманому від «БеркоШко», і особисто від Валентини Мержиєвської.

На IDEC-EUDEC Валентина розповість про одну з найзатребуваніших традицій «БеркоШко» - Теревені. Теревені - психологічний клуб, де всі його учасники вчаться рефлексії, розпізнаванню емоцій, емпатії та конфліктології. А також багато всього іншого, від формування вдумливої громадянської позиції до передачі культурного кода.

Потрапити на слот програми IDEC-EUDEC за участю Валентини - велике щастя для кожного слухача, оскільки навколо цієї дивовижної жінки розповсюджується неймовірна аура мудрості, м`якої впевненості і доброзичливої розсудливості.

Читати більше
Cпеціаліст по роботі з підлітками, засновниця і ведуча Комунікативного Клубу для підлітків, практикуючий психолог.

Спікер: Діана Житня-Кебас | Speaks in Vinnytsya

В своїй різноплановій практиці Діана допомагає підліткам проживати важкі емоції, такі як страх, ревнощі, лють, образа, горе, туга, сором...

Допомагає дорослим (батькам і викладачам) переосмислити свою роль в цьому процесі.

Атмосфера клубу дозволяє всім його учасникам говорити максимально відкрито та щиро. Діана приділяє цьому фактору безсвідомої взаємної довіри і безпеки особливу увагу. З дозволу самих учасників, Діана підсумовує їх досвід , думки і комунікує на широку аудиторію дуже цінні результати опитувань, які показують, що саме думають підлітки про гаджети, шкідливі звички, обмеження свободи, етику поведінки в інтернеті батьків, дітей і так далі.

Цей досвід допомагає багатьом українським батькам і педагогам налагодити довірливі стосунки з дітьми. Чимало батьків поділяють нашу думку, що Діана як спікер прикрашає будь-яку подію, в якій бере участь. Сила її щирого прагнення розв`язати міцно зав`язані вузли непорозуміння між підлітками та дорослими творить дива. Всім, для кого актуальна тема взаємовідносин підлітків і дорослих, ми дуже радимо познайомитись з Діаною Житньою-Кебас на її слоті на IDEC-EUDEC 2019.

Читати більше
Автор ідеї та засновник Руху Народного Парламенту. Ченнаї, Індія.

Speaker: Джозеф Ратінам | Speaks in Vinnytsya

Джозеф був автором ідеї і засновником Руху Народного Парламенту. Він 27 років будував дитячий парламент в Індії і пізніше у всьому світі. Наразі, завдяки його роботі, ідея дитячого парламенту досягла кількох мільйонів. І Джозеф досі сповнений ентузіазму!

Дитячий парламент збирає дітей віком з 6 до 18 років, з однієї громади чи однієї школи і дає їм пряму владу у процесі визначення їх власних проблем і потреб, обговорення їх, прийманні рішення, як виправити їх, накреслення відповідних планів дій, втілення цих планів, а також у спостереженні та оцінці реалізації тощо.

Цей проект просуває платформу для дітей, де вони можуть культивувати базові людські взаємовідносини в їх власній громаді та підкреслює важливість участі дітей в самоврядуванні, навчаючи, організовуючи та надихаючи їх, що саме по собі призведе до дуже потрібних соціальних змін через програму «Дитячий Парламент».

Наразі Джозеф також працює професійним тренером, базуючи свою роботу в цій сфері на демократичних засадах та процедурах.

Читати більше
Більше спікерів

Умови і ціни

Ціна ранньої пташки діє до 01.07.2019 включно.

До оплати вінницької частини конференції включено базовий варіант проживання, харчування, доступ до програми, трансфери з Києва до Вінниці, майстер-класи та культурну програму з екскурсіями по Вінниці. В оплаті київської частини враховано харчування, участь у програмі та екскурсії.

Ви плануєте зібрати учнівську групу від школи? Ми надамо вам знижку залежно від кількості учасників. Напишіть нам

Ми плануємо зібрати кошти шляхом краудфондінгу на стипендії для участі в нашій конференції. Розкажіть про себе, надішліть фото, відео. Ми розглянемо всі заявки та зв'яжемося з Вами. Подати заявку на стипендію

Діти 5-14 років Дорослі старше 14 років
Київ. 1-3 Серпня (без проживання) 2500 грн 2500 грн
Вінниця. 4-9 серпня (у наметі) 4300 грн 5800 грн
Вінниця. 4-9 серпня (в таборі) 4800 грн 6500 грн
Купити квиток

Проживання

Для вінницької частини, будь ласка, при реєстрації оберіть варіант, який найкраще задовільняє ваші потреби (співвідношення ціни / комфорту).
Для українських учасників київської частини ми надаємо перелік рекомендованих готелів та хостелів. Просимо учасників завчасно забронювати для себе житло самостійно. (Рекомендовані готелі та хостели)

Стандарт

Базовий рівень на території колишнього дитячого табору, який, скажемо чесно, знаходиться дещо не в ідеальному стані. Проживання в кімнатах від 3 до 15 осіб.

Комфорт

Більш комфортні варіанти проживання Ви можете обрати та оплатити самостійно, згідно Ваших уподобань та потреб. У такому разі Ви розраховуваєтесь за житло без участі організаторів онференції, а у процесі реєстрації обираєте найдешевшу з достпуних опцію квитка - з проживанням у наметі. Таким чином ви отримаєте доступ на конференцію та триразове харчування.
Нажаль, вільних місць у комфортній локації вже немає. Доступні варіанти проживання у таборі та власному наметі

Намети

Проживання на території табору у власному наметі.

Host Families

We also offer you free accommodation in a host family. It's a good opportunity to make new international friends and learn more about our country. Please, fill in the form if you are interested in this option

Hostels

There are several hostels right near the conference venue, the cost of which is much lower than in hotels. Nevertheless, they offer good conditions for a comfortable stay. List of recommended hostels

Hotels

We have selected several hotels for you near the conference venue. Hotels of different levels of comfort and different price ranges. List of recommended hotels

Корисні поради

Train

Квитки

На конференцію можна добратися літаком (розклад рейсів та продаж квитків в аеропорті Бриспіль, м. Київ (https://kbp.aero/). По території України можна пересуватися потягом (https://booking.uz.gov.ua/) та автобусом (http://bus.com.ua/) які швидко та вчасно доставлять Вас до конференції. Для учасників конференції буде організовано переїзд комфортабельним автобусом із м. Київа в локацію біля м. Вінниця. Якщо у Вас виникнуть труднощі із цим, напишіть нам, і ми спробуємо допомогти із квитками на потяг.

travel truck

Рекомендований список необхідних речей

Ми склали список необхідних речей, які варто взяти з собою на кемп. Ви можете доповнювати цей список чим завгодно, але бажано, щоб необхідні речі все ж були!

Одяг
 • Кепка або панамка
 • Футболка, 2 шт
 • Футболка з довгим рукавом або сорочка (комарі не сплять!)
 • Фліска чи тепла кофта
 • Штормівка чи курточка
 • Шорти чи спіднички (на теплу погоду)
 • Штани легкі
 • Штани теплі
 • Шкарпетки теплі, мінімум 3 пари
 • Плавки-купальники
 • Білизна
 • Дощовик (ціни на ринку від 15 грн)
Взуття Беремо мінімум 2 пари:
 • Крокси/сандалі/гумові капчики (на теплу погоду і щоб зручно та швидко одягати)
 • Водонепроникні черевики/ кросівки, бажано без сітки (може бути дощ, а мокрі ноги - великий дискомфорт і ризик захворіти)
Інші дуже корисні штуки
 • Ліхтарик
 • Рушник
 • Туалетний папір (у таборі виставлятимуть, але таку необхідну річ краще мати завжди з собою)
 • Вологі серветки
 • “Вмивалки” (зубна паста, щітка, гребінець, шампунь, мило)
 • Аптечка індивідуальна (на території є медпункт з найнеобхіднішими препаратами, проте врахуйте і свої особисті потреби)
 • Пакети для сміття (на території є контейнери)
 • Телефон та зарядний пристрій
 • Phone and charger
 • Документи. ОБОВ’ЯЗКОВО всім дітям копію свідоцтва про народження. Для тих, хто живе у наметі, бажано запакувати у водонепроникний пакет.
 • Гроші готівкою (для тих, хто живе у наметі бажано запакувати у водонепроникний пакет)
 • Компактна ковдра або спальник, якщо ви мерзнете. У таборі є вовняні ковдри, але вони тоненькі і весною не всім було комфортно спати тільки під ними.
Тим, хто живе в наметі
 • Намет з водонепроникним тентом (зверніть увагу на позначки водостійкості на тенті, вище 3000 мм вод. ст. – можете спати спокійно, які б хмари над вами не нависли! Нижчі показники - під зливою можете змокнути)
 • Спальники (краще беріть на температуру до 0 чи навіть -10. Звичайно, ніяких морозів не очікується, але у дощ спати у лісі в тоненькому спальнику може бути некомфортно)
 • Каремати (Туристичні килимки), мінімум 2, а краще 3 на палатку. Самонадувні килимки - чудова їм альтернатива.
 • Теплий одяг для сну - тонкий спортивний костюм, термобілизна (не синтетична) чи тепла піжама.
 • Шапка - особливо діточкам у наметі краще спати в тонкій зручній шапочці.
Читати більше
baggage

Візи

Громадяни ЄС, СНД та багатьох інших країн не потребують візи для подорожі до України на період до 90 днів. Проте ваш закордонний паспорт має бути дійсним не менше 6 місяців після запланованих дат подорожі. Отримати точну інформацію щодо візових вимог для вашої країни можна тут. Якщо ви потребуте візи, будь ласка, завантажте шаблон запрошення, заповніть вашу особисту інформацію та надішліть файл Ткачуку Тарасу (tkachuktp@gmail.com) який вишле вам підписану копію. Наших гостей з Російської Федерації просимо звернутися до Даші Горобец (gorobets.dasha@gmail.com) за додатковою інформацією та підтримкою при плануванні вашої подорожі.

Поширені запитання

Конференція з двох частин?

Конференція складається з двох частин:

У Києві на Вас чекатимуть 1 серпня 2019 - це день заїзду й урочистого відкриття, 2-3 серпня - два повноцінні дні конференції в Києві.

4- 9 серпня - конференція у Вінниці. Шість днів ми проведемо разом у таборі за містом.

Чи можу я відвідати тільки одну частину?

Так, кожен учасник має право обрати: чи бажає він бути учасником обох частин (Київ та Вінниця), чи хоче відвідати лише одну з двох (або Київ, або Вінниця). Але ми дуже радимо Вам відвідати обидві, адже IDEC гарантовано стане неймовірно яскравою подією у Вашому житті, і ви, скоріш за все, пошкодуєте, якщо власноруч позбавите себе частини цього концентрованого натхнення!

Як ми потрапимо з Києва до Вінниці?

3-го серпня після 15 години будуть організовані автобуси, які перевезуть всіх учасників з Києва до Вінниці. Дорога довга, близько 3,5 годин, але ж у гарній компанії! Якщо Ви розумієте, що для Вас це проблема, будь ласка, попередьте нас заздалегідь, щоб ми подбали про Вас та замовили залізничні квитки.

Усі поширені запитання

Якщо у Вас ще лишилися запитання, скористайтеся, будь ласка, нашою контактною формою.

Наша велика чудова команда

Сподвижники альтернативної освіти Києва та Вінниці об'єднали свої зусилля, аби створити фантастичну конференцію для вас.

Liubov Stepanenko

Igor Kazmiruk

Lilia Hriaznova

Irina Branitskaya

Natalia Tarchenko

Natalia Cherepukhina

Liudmyla Trofymchuk

Dasha Gorobets

Katerina Botvinnik

Taras Tkachuk

Yaroslav Devdera

Andrey Yascholt

Irina Veklii

Nataliia Roshchynska

Oksana Strelbitska

Olga Bevz

Anna Botvinnik

Natali Demidova

Jenya Mezhueva

Oksana Beznosiuk

Olena Radomyrska

Asya Kindzerska

Yaroslava Martynyuk

Masha Oshovska

Mary Botsula

Elya Yascholt

Olena Sydorenko

Anastasiia Filinska

Oksana Rozdorozhuiuk

Nadia Martynyuk

Marina Kolesnik

Myroslav Botsula

Anna Botsula

Oksana Ivanova

Контакти

Є запитання? Напишіть нам. Ми можемо не відповісти одразу, але обіцяємо зробити це якнайшвидше!

Скористайтесь контактною формою, щоб запитати про те, що цікавить.

Наші партнери

Освіта Нова Освітній Експеримент EDCAMP Ukraine Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці LMS Collaborator